Skip to content

Okul Öncesi Dönem İçin İngilizce Eğitim Seti

Written by

qkidsadmin

Yapılan birçok bilimsel araştırma yabancı dil eğitiminin 3 yaşından önce başlaması gerektiği yönünde fikir birliği ortaya koymaktadır. Erken yaşta verilen İngilizce eğitimi

 • Çocuğun farklı bakış açısı kazanmasını sağlar.
 • Çocuk için yeni bir deneyim ve eğlencedir.
 • Hayatı boyunca eğitim sürecini olumlu yönde etkiler.
 • Matematik zekası gelişir.
 • Çocuğun kendine olan özgüveni artar.
 • Hayal dünyasına pozitif katkı sağladığından dolayı kendini yetiştirmesine imkan sağlar.
 • Sorgulama becerisi artar.
 • Beyin fonksiyonları çalışır.

İngilizce Öğrenimde Bir Gereksinim

Okul öncesi Ingilizce dönem için İngilizce eğitim seti İngilizce öğrenimde bir gereksinimdir. Yabancı dil eğitimi bebeklik döneminde başlayarak 12 yaşına kadar devam eder. Bu süreç içerisinde en üst seviye 4 ile 12 yaş arasıdır. 

Ana dili dışında farklı bir dil konuşan çocuk her anlamda gelişimini fiziksel açıdan da zihinsel açıdan da arttırır. Çocuğun farklı bir dil konuşmasını desteklemek için;

 • İngilizce şarkılar ya da ninniler dinlettirilir
 • İngilizce eğitim veren kurumlardan destek alınır.
 • Okul öncesi dönem için İngilizce eğitim seti ile her ortamda çocuğun eğitim almasına katkı sağlanır.

Çocuklar İle Yapılabilecek Aktiviteler

Yabancı dil eğitiminde her yaştaki çocuk için farklı yöntemler kullanılmalıdır. 0 ile 6 yaş arası dönemde çocuğun yabancı dil öğrenmesi çok daha kolaydır çünkü çocuk bu yaşlarda duyduğunu tekrar eder çok daha kolay ve hızlı öğrenir. 

Okul öncesi süreçte çocuklar ile yapılabilecek aktiviteler içerisinde;

Analyze Pack Tüm Beklentileri Karşılar

Çocuklar için İngilizce ve okul öncesi dönem için İngilizce eğitim seti birçok alternatif ürün içerir, ebeveynler çocuğun seviyesini dikkate alarak doğru ürün tercihinde bulunur. 

Qkids tarafından hazırlanan eğitim setlerinden mentor durum analizi, adaptif seviye ile belirleme testi ve öğrenme alışkanlıkları analizi gibi uygun ürün tercihi yapmayı destekleyen Analyze Pack bu alanda tüm beklentileri karşılamaktadır. 

Aynı zamanda interaktif öğrenme platformu ve çoklu canlı ders paketleri ve üst düzey kullanım sunmaktadır. Otomatik ödeme ile yenilenen eğitim seti paketlerinin istendiği zaman abonelikleri durdurulabilir. Okul öncesi dönem için İngilizce çocuk eğitim seti eksiksiz tam bir referans kaynağıdır. 

1 Milyondan Fazla Aktif Öğrenci

Dünya genelinde en fazla tercih edilen İngilizce dil eğitim programı Qkids, Avrupa ortak dil çerçevesi kapsamında öğrenme deneyimi sunar. 

Online eğitim platformun da her ders dinleme, konuşma, telaffuz, okuma, grammer ve kelime bilgisi becerilerini ele alan öğrenme modülleri içermektedir. Aynı zamanda egzersiz bölümleri ve ders içeriğine göre özelleştirilen video öğretileri de bulunmaktadır. 

Eğitim kadrosu ve dünya genelinde 1 milyondan fazla aktif öğrencisi ile İngilizce eğitiminde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de lider konumdadır. 

Bütüncül Eğitim Programı

Qkids ayrıcalığı ile hazırlanan İngilizce konuşan çocuk ve okul öncesi dönem için İngilizce eğitim seti ile yalnız çocuklara yönelik eğitimler vermektedir. 4 – 12 yaş arası çocuklarda interaktif İngilizce eğitimi konusunda hedeflenen düzeyde dil becerisi kazandırılır.İngilizce çocuk ne demek ? 

TESOL sertifikasına sahip pedagojik formasyon ve uluslararası öğretmenlik konusunda deneyimli Kuzey Amerikalı öğretmenlerden oluşan eğitim kadrosuna sahiptir. 

Akademik altyapısı ve İngilizce konuşma becerisi anlamında oldukça yararlı bir kaynak sunmaktadır. Yüzlerce farklı animasyon ve interaktif etkinliğin yanı sıra oyunlar ile çocukların problem çözmek ve soru sorma becerileri geliştirir aynı zamanda canlı dersler ile kalıcı ve tam öğrenme süreci için fırsat sağlanır. 

Bütüncül eğitim programı olan İngilizce çocuk şarkıları ile desteklenen Qkids online eğitim platformu, çocuk gelişimini ve öğrenme deneyimini dikkate alarak hazırlanmış ideal bir uygulamadır.

Previous article

Her şeye Geç Kalan Çocuklar

Next article

Okul Öncesi Çocuklara İngilizce Eğitimi

Join the discussion

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir